Materace

Za właściwą regeneracje naszych mięśni oraz kręgosłupa w dużej mierze dopowiada sen. To on dodaje nam energii i witalności. Zadbaj z nami abyś każdego poranka czuł się wypoczęty. W naszej ofercie znajdziesz materace oparte na tradycyjnej technologii produkcji przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców naturalnych. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni materac dla Ciebie i Twojej rodziny. Każdy model oferowanych przez nas materacy jest przystosowany do indywidualnych potrzeb, a technologie wytwarzania oparte są o szereg badań z dziedziny anatomii i ergonomii ludzkiego ciała.

Nasze materace produkowane są z najwyższej jakości innowacyjnych surowców, pochodzących w większości od Polskich producentów. Wspieramy polską gospodarkę! W naszej ofercie znajdują się m.in. materace z wkładem ze sprężyn i mikrosprężyn kieszeniowych, w tym także materace strefowe, z piankami lateksowymi, termoelastycznymi, wysokoelastycznymi, pianką visco. Nawet jeśli te nazwy nic Państwu nie mówią, proszę się nie obawiać, pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Czy wiesz, że... Pianka visco to wynalazek NASA! Choć w kosmosie nie zrobiła zawrotnej kariery, okazała się być idealnym surowcem do użytku na Ziemi i obecnie stosowana jest m.in w materacach jako surowiec o właściwościach rehabilitacyjnych.